O B A V I J E S T
učenicima

U četvrtak, 15. travnja 2021. godine, u Hrvatskom narodnom kazalištu u Osijeku, Županijska 9 održat će se dramska predstava Udovice u 18 sati za naše učenike.

Na predstavu idu učenici koji su platili pretplatu za ovu školsku godinu i oni koji su platili prošlogodišnju pretplatu, a nisu odgledali jednu plaćenu predstavu, neka ponesu prošlogodišnje kartice. Učenici trebaju biti ispred HNK, Županijska 9 navedenoga dana u 17,45 sati zbog obavljanja svih epidemioloških mjera prilikom ulaska u HNK (mjerenja temperature, dezinfekcije ruku, usmjeravanja učenika na mjesta za sjedenje uz obvezno nošenje vlastite maske). Popis učenika, koji idu u kazalište, a imaju poslijepodnevnu nastavu, nalazit će se u e-dnevnicima za svaki pojedini razred jer navedeni učenici ne će biti nazočni na 5. i 6. satu poslijepodnevne nastave zbog odlaska u HNK. Molimo učenike neka ponesu svoje maske za lice jer ne će moći ući u kazalište ukoliko ih ne ponesu. Ako predstava bude otkazana, bit ćete na vrijeme obaviješteni.

Pedagoška služba

Krbavska b.b., 31 000 Osijek / tel: 031/273 126 / fax: 031/273 111 /ured@ss-primijenjenaumjetnostidizajn-os.skole.hr / umjetnicka.skola.osijek@gmail.com
.