Erasmus + Umjetnici za umjetničko obrazovanje 2

Naša škola se uključila u provedbu europskog projekta Erasmus+ UMJETNICI ZA UMJETNIČKO OBRAZOVANJE 2

Kroz projekt će se učenicima usmjerenja slikarski ili kiparski dizajner omogućiti stručno usavršavanje u Austriji (Graz) u trajanju od 14 dana u obliku radnog iskustva sa stranim umjetnikom u njegovom ateljeu (oko 2 učenika istovremeno kod 1 mentora) i kulturološkog programa u Grazu. Mobilnost se planira odviti u terminu 12.- 25.2.2017.

Svrha projekta je dodatno usavršiti stečena znanja učenika te ih pripremiti za tržište rada. Cilj je učenike učiniti konkurentnijima pri upisu na fakultet i/ili pri budućem zaposlenju u struci. Također, kroz projekt učenicima se želi ponuditi mogućnost iskustva rada u inozemstvu, usavršavanje stručnog stranog jezika te upoznavanje novih kultura. Iskustvo predstavlja i doprinos osamostaljenju i razvoju snalažljivosti učenika u novim situacijama.

Dokumenti vezani za projekt nalaze se u privicima:

Upute za odabir učenika

Poziv za učenike za sudjelovanje u programu Erasmus +, Graz (OS, ST, ZG)

Prijavnica za učenike

Formular za ocjenjivanje učenika

Obrazac izviješća za HDLU o odabiru sudionika

Rezultati odabira učenika:

Formular za ocjenjivanje učenika

Obrazac izvješća za HDLU o odabiru sudionika (kipar/slikar)

Iskustva po završetku:

Iskustva u okviru drugog Erasmus + projekta, 2017.

Krbavska b.b., 31 000 Osijek / tel: 031/273 126 / fax: 031/273 111 /ured@ss-primijenjenaumjetnostidizajn-os.skole.hr / umjetnicka.skola.osijek@gmail.com