Erasmus + Umjetnici za umjetničko obrazovanje 5

Naša škola se uključila u provedbu europskog projekta Erasmus+ UMJETNICI ZA UMJETNIČKO OBRAZOVANJE koji se u cijelosti financira u okviru EU projekta Erasmus+.

Kroz projekt omogućit će se učenicima tih škola usmjerenja slikarski, grafički ili kiparski dizajner stručno usavršavanje u Sloveniji (Maribor) trajanju 14 dana u obliku radnog iskustva sa stranim umjetnikom u njegovom ateljeu (oko 2 učenika istovremeno kod 1 mentora) i kulturološkog programa u Grazu. Mobilnost se planira odviti u terminu od 23. veljače do 7. ožujka 2020.

Svrha projekta je dodatno usavršiti stečena znanja učenika te ih pripremiti za tržište rada. Cilj je učenike učiniti konkurentnijima pri upisu na fakultet i/ili pri budućem zaposlenju u struci. Također, kroz projekt učenicima se želi ponuditi mogućnost iskustva rada u inozemstvu, usavršavanje stručnog stranog jezika te upoznavanje novih kultura. Iskustvo predstavlja i doprinos osamostaljenju i razvoju snalažljivosti učenika u novim situacijama.

Dokumenti vezani za projekt nalaze se u privicima:

Poziv za nastavnike za sudjelovanju u programu Erasmus+

Poziv za nastavnike - osobe u pratnji za sudjelovanje u programu Erasmus+

Poziv za učenike za sudjelovanju u programu Erasmus+

Prijavnica za nastavnike

Prijavnica za osobe u pratnji

Prijavnica za učenike

Formular za ocjenjivanje učenika

Formular za ocjenjivanje nastavnika / Izvješće o odabiru sudionika/nastavnika

Formular za ocjenjivanje osoba u pratnji / Izvješće o odabiru osobe u pratnji

Drinska 12, 31 000 Osijek / tel: 031/273 126 / ured@ss-primijenjenaumjetnostidizajn-os.skole.hr