INTERCOOLFEST
Osijek 8. 12. 2016.
Esseker centar Osijek

Dana 8. 12. 2016. Učenici naše škole zajedno sa profesorima/mentorima sudjelovali su u Intercoolfestivalu koji je po prvi puta održan u Osijeku. Riječ je o festivalu koji organizira Hrvatski crveni križ, gradsko društvo Crvenog križa Osijek a cilj je upoznavanje građana sa drugim kulturama i narodima na način da se upozna njihova umjetnost, kultura, kuhinja i običaji. Naša škola bila je suorganizator festivala a naši učenici i profesori animirali su ukupno 5 radionica a festival je otvoren filmom „Better“ naših učenika Filipa Kosa, Roberta Erdelji i Leone Borko koji govori o jednom danu u životu migranata. Festival je zatvoren modnom revijom naših učenika a reviju su nosili učenici 4.a razreda pod mentorstvom profesorice Goranke Golubović.

Uz našu školu sudjelovala je i Ugostiteljska i turistička škola Osijek, tvrtka Ice Product, udruga PLANTaža i plesni studio DiDancehall.

Drago Stojaković

Krbavska b.b., 31 000 Osijek / tel: 031/273 126 / fax: 031/273 111 /ured@ss-primijenjenaumjetnostidizajn-os.skole.hr / umjetnicka.skola.osijek@gmail.com