DOČEK DJEDA BOŽIĆNJAKA
10. 12. 2016. godina
Zračna luka Klisa

U organizaciji tvrtke Air Panonija već se tradicionalno organizira doček Djeda Božićnjaka koji avionom slijeće na Zračnu luku Osijek na Klisi. Naša škola poslijednje dvije godine sudjeluje na ovoj manifestaciji koja ima i humanitarni karakter. Prošle godine navedena je tvrtka donirala boje a naši su učenici oslikali spavaonice za Dječiji dom Klasje u Osijeku. Ove godine naše učenice Monika Kostadinović, Adriana Stiplošek, Nikolina Vivjora, Francesca Tenžera te profesor Drago Stojaković organizirali su radionicu izrade božićnih ukrasa kojima će se urediti bor u Dječijem domu Klasje. Ukrase su od Teraccote izradili učenici naše škole a djeca su ih taj dan bojila te su ih poklanjala za Dječiji dom. Naziv akcije bio je „Od djeteta djetetu“. Dogovorena je i daljnja suradnja naše škole i tvrtke Air Panonia na sličnim aktivnostima.

Drago Stojaković

Krbavska b.b., 31 000 Osijek / tel: 031/273 126 / fax: 031/273 111 /ured@ss-primijenjenaumjetnostidizajn-os.skole.hr / umjetnicka.skola.osijek@gmail.com