MEĐUŽUPANIJSKA STRUČNA VIJEĆA

za nastavnike
likovne umjetnosti i likovnih umjetnosti
ŽUPANIJA OSJEČKO-BARANJSKA I ŽUPANIJA VUKOVARSKO-SRIJEMSKA

Poštovane kolegice i kolege,
na ovoj stranici ćemo objavljivati materijale sa Stručnih vijeća za nastavnike likovne umjetnosti i likovnih umjetnosti Županija Osječko-baranjske i Vukovarsko-srijemske, a u dogovoru s predavačima i naravno uz njihovu dozvolu objave materijala.
Ako se želite priključiti i podijeliti materijale koje smatrate korisnima za nastavu, vaš prilog i suradnja će dobro doći, jer pokretanje ove stranice na dobrovoljnoj je i volonterskoj bazi, a cilj mi je olakšati prijenos informacija i materijala za unaprijeđenje nastave i same umjetničko-pedagoške struke.
Vaša pitanja, sugestije i materijale možete mi poslati na e-mail.

Marko Šošić
akademski slikar - profesor mentor
voditelj MŽSVa

*

Međužupanijsko stručno vijeće iz LU* i LUi** održano je u petak, 23.kolovoza 2013., u I. Gimanziji Osijek. Tema stručnoga skupa je bila "Leonardo - lik i djelo"

NAPOMENA: Svi priloženi materijali (.doc , .ppt) samo su informativne prirode i nezvanični su dokumenti isključivo za potrebe predavanja i radionica Stručnoga vijeća.

- "Sfumato", Marko Šošić, akademski slikar - profesor-mentor (.ppt, 2,5MB) , Koncept uz PPT (.doc)

ARHIVA PROŠLIH STRUČNIH SKUPOVA