Nastava> Upisi

- PROGRAM LIKOVNE UMJETNOSTI I DIZAJNA -

Promidžbeni letak
(klik za uvećanje)

za upis u prvi razred srednje škole
u 2023./2024. školskoj godini

Upisi će se održati u ponedjeljak, 10. srpnja 2023. godine, i utorak, 11. srpnja 2023. godine,

u vremenu od 8 do 13 sati u prostorijama Škole.

Potrebno je ponijeti:

• osobnu iskaznicu,
  • Upisnicu ispisanu iz sustava (https://srednje.e-upisi.hr) potpisanu i od strane roditelja/skrbnika i od strane učenika,
  • potvrdu o uplati iznosa participacije u troškovima obrazovanja za šk. god. 2023/2024. Podatke za uplatu participacije u troškovima obrazovanja za šk. god. 2023./2024. možete pogledati ovdje.

Za učenike i roditelje/skrbnike koji nemaju mogućnost ispisati Upisnicu ispisati ćemo ju mi u Školi prilikom dolaska na upis (tada moraju biti prisutni i učenik i roditelj/skrbnik kako bi istu potpisali). Učenici i roditelji/skrbnici koji imaju odgovarajuću opremu mogu potpisanu Upisnicu učitati u sustav i prije dolaska na upise, a ako to ne učine učiniti ćemo mi u Školi prilikom upisa (potrbno ju je donijeti u Školu na upise).

Za dodatna pitanja možete se obratiti na adresu elektroničke pošte
ured@ss-primijenjenaumjetnostidizajn-os.skole.hr.

Važna napomena: Od strane CARNET-a su izmijenjeni rokovi, pa će kandidati (učenici i roditelji/skrbnici) Upisnice moći preuzeti iz sustava tek po objavi konačnih ljestvica što se planira tek 10. srpnja 2023. godine u 12 sati.

Upisi u prvi razred srednje škole provode se u Nacionalnom informacijskom sustavu prijava i upisa u srednje škole te treba slijediti upute koje postoje u sklopu sustava.

Poveznica na Nacionalni informacijski sustav prijava i upisa u srednje škole je https://srednje.e-upisi.hr

Drinska 12, 31000 Osijek / tel: 031/273 126 / fax: 031/273 111 / ured@ss-primijenjenaumjetnostidizajn-os.skole.hr